Czarne Pasy

PROMOCJA STOPNIE DAN / WROCŁAW 23.05.2021 r.

V DAN   Mikołaj KoźmińskI / Samuraj Wrocław
IV DAN   Damian Jagodnicki / SKT TIGER Bielawa
IV DAN   Mariusz Rusiecki / SKT TIGER Dzierżoniów
IV DAN   Krystian Piątek  / SKT TIGER Dzierżoniów
IV DAN   Tomasz Bohuszewicz / SKT TIGER Świdnica
III DAN   Bartłomiej Rusiecki / SKT TIGER Dzierżoniów
III DAN   Kacper Kur / MAWT Warszawa
II DAN   Maksymilian Palej / SKT TIGER Dzierżoniów
II DAN   Maksymilian Miszczuk / SKT TIGER Dzierżoniów
II DAN   Lena Maniak / SKT TIGER Dzierżoniów
II DAN   Mateusz Waśko / Samuraj Wrocław
I DAN   Tomasz Jurgiewicz / SKT TIGER Dzierżoniów
I DAN   Grzegorz Piątek / SKT TIGER Dzierżoniów
I DAN   Miłosz Miszczuk / SKT TIGER Dzierżoniów
I DAN   Wiktoria Czerwińska / SKT TIGER Dzierżoniów
I DAN   Mikołaj Dominiak / SKT TIGER Dzierżoniów
I DAN   Czyżak Radosław / MAWT Warszawa
I DAN   Wojciech Chodasiewicz / MAWT Warszawa
I DAN   Jan Waśko / Samuraj Wrocław
I DAN   Michalina Perdek / Samuraj Wrocław
I DAN   Radosław Sarzyński / Samuraj Wrocław
I DAN   Radosław Witsanko / Samuraj Wrocław
I DAN   Bartłomiej Długosz / Samuraj Wrocław

PROMOCJA STOPNIE DAN / WROCŁAW 24.10.2020 r.

II DAN – Dariusz Szkudlarek / Samuraj Wrocław
II DAN – Anna Sojka / Samuraj Wrocław
II DAN – Paweł Cegielski / Samuraj Wrocław
II DAN – Sylwester Trębiński / MAWT Warszawa
I DAN – Tomasz Chrzanowski / Samuraj Wrocław
I DAN – Konrad Popkiewicz / Samuraj Wrocław
I DAN – Bartosz Sojka  / Samuraj Wrocław
I DAN – Robert Mikołajczyk / Samuraj Wrocław

PROMOCJA STOPNIE DAN / WARSZAWA 10.10.2020 r.

VI DAN – Agnieszka Stobbe-Wyszomierska (MAWT Warszawa)
VI DAN – Rafał Bagiński (KS DRAGON Gorzów Wlkp.)
IV DAN – Bartłomiej Więskowicz (Ks DRAGON Strzelce Krajeńskie)
III DAN – Sebastian Lewiński (MAWT Warszawa)
III DAN – Marcin Potoczny (MAWT Warszawa)
I DAN – Marta Puchalska (MAWT Warszawa)
I DAN -Dawid Maciak (MAWT Warszawa)
I DAN -Filip Włodarczyk (MAWT Warszawa)
I DAN -Jakub Borowski (MAWT Warszawa)
I DAN -Artur Kuciak (MAWT Warszawa)
I DAN -Paweł Wyszyński (MAWT Warszawa)
I DAN -Tomasz Piotrowski (MAWT Warszawa)
I DAN -Witold Tryc (MAWT Warszawa)
I DAN -Rafał Duczek (MAWT Warszawa)
I DAN -Adam Danecki (MAWT Warszawa)
I DAN -Wiktor Trajnowski (KS DRAGON Gorzów Wlkp.)

PROMOCJA STOPNIE DAN / WARSZAWA 26.04.2019 r.

IV DAN – Diana Skuibida (Wesoła)
IV DAN – Marcin Mikołajczak (Warszawa)
IV DAN – Agnieszka Lipińska (Warszawa)
III DAN – Marek Granat (Warszawa)
III DAN – Bartosz Siemieniec (Wrocław)
II DAN – Kacper Gadomski (Warszawa)
II DAN – Kacper Kur (Warszawa)
II DAN – Piotr Sieradzan (Warszawa)
II DAN – Sebastian Chaber (Warszawa)
I DAN – Lena Maniak (Dzierżoniów)
I DAN – Mateusz Waśko (Wrocław)
I DAN – Mateusz Grzyb (Pajęczno)
I DAN – Andrzej Karpinski (Dzierżoniów)
I DAN – Bartosz Bar (Wieliczka)
I DAN – Konrad Potocki (Bielawa)
I DAN – Aleksander Korczyński (Bielawa)
I DAN – Tomasz Dobosiewicz (Gorzów Wlkp)
I DAN – Nikola Barczyszyn (Gorzów Wlkp)
I DAN – Daniel Wiśniewski (Warszawa)

PROMOCJA STOPNIE DAN / WARSZAWA 15.04.2018 r.

III DAN – Bernard Lipiński (SKSW YONG Warszawa)
III DAN – Łukasz Dański (SAMURAJ Wrocław)
II DAN – Marcin Potoczny (MAWT Warszawa)
II DAN – Sebastian Lewiński (MAWT Warszawa)
II DAN – Agata Łosińska (SAMURAJ Wrocław)
I DAN – Kacper Kur (WKT Warszawa)
I DAN – Piotr Sieradzan (WKT Warszawa)
I DAN – Sebastian Chaber (WKT Warszawa)
I DAN – Maks Miszczuk (SKT TIGER Dzierżoniów)
I DAN – Sylwester Trębiński (MAWT Warszawa)
I DAN – Seweryn Wójcik (ŁAS Łódź)
I DAN – Adam Sierakowski (KS TIGER Wielkopolska)
I DAN – Emil Janowski (KS TIGER Wielkopolska)
I DAN – Marek Walenczewski (KS TIGER Wielkopolska)
I DAN – Sebastian Rychel (SAMURAJ Wrocław)
I DAN – Paweł Sołogub (SAMURAJ Wrocław)
I DAN – Piotr Zieliński (SAMURAJ Wrocław)
I DAN – Dariusz Szkudlarek (SAMURAJ Wrocław)
I DAN – Miłosz Chełchowski (SAMURAJ Wrocław)
I DAN – Paweł Cegielski (SAMURAJ Wrocław)
I DAN – Damian Czarnecki (CSW Wesoła-Warszawa)
I DAN – Leon Czarnecki (CSW Wesoła-Warszawa)
I DAN – Franciszek Sikora (CSW Wesoła-Warszawa)
I DAN – Bartosz Siwek (CSW Wesoła-Warszawa)
I DAN – Kacper Gadomski (CSW Wesoła-Warszawa)