Trenerzy

ITF POLAND

Grzegorz Wyszomierski 7.dan

trener kadry narodowej ds. układów formalnych

Rafał Bagiński 5.dan

trener kadry narodowej ds. walki sportowej

Bartłomiej Więskowicz 3.dan

Trener kadry narodowej ds. walki sportowej

KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 2.dan

Trener kadry narodowej ds. walki sportowej

KAZIMIERZ KURZAWSKI 3.DAN

krajowy konsultant d/s samoobrony

Bagiński Rafał 5.dan

DRAGON Gorzów Wielkopolski / Bogdaniec

Bohuszewicz Tomasz 3.dan

SKT TIGER Świdnica

Chmielewski Łukasz 1.dan

SKT SILLA Bełchatów / Sieradz / Opatówek

Czudak Kamil 3.dan

Zielona Góra / Nowa Sól

Czudak Władysław 2.dan

GKT WILK Góra / Czernin

DAŃSKI Łukasz 3.DAN

KS SAMURAJ Wrocław / Gaj

Gniewaszewski Kacper

Aleksandrów Łódzki / Łódź / Piotrków Trybunalski

Grzegorowski Bastian 4.DAN

KS DRACHE Krzywiń

Grzegorowski Sebastian 2.DAN

KS DRACHE Leszno / Witaszyce

Habiak Dariusz 4.DAN

KS SAMURAJ Wrocław Różanka / Psie Pole

JAGODNICKI DAMIAN 3.dan

SKT TIGER Bielawa

Jakubiak Krzysztof

ASW SENSHI Lipowiec Kościelny

Jędrzejak Patryk

SKT SILLA Inowrocław

Juszczak Julia 1.dan

SKT SILLA Kalisz Korczak / Piskorzewie

Kozłowska Magdalena

CS BE FIT Skierdy

Koźmiński Mikołaj 4.dan

KS SAMURAJ Wrocław Kozanów

Kulczycki Adam 2.dan

Vataha Zwierzyn / Pełczyce / Będargowo

Kuświk Mirosław

SKT SILLA Kalisz

Lędźwa Mateusz 1.DAN

MISTRAL Siemianowice Śl.

Lipiński Bernard 3.dan

SKSW "YONG" Warszawa

Maniak Sebastian 6.DAN

SKT TIGER Dzierżoniów

Michalik Maciej 4.DAN

SW PRIME Wieliczka

Mikołajczak Paweł

KSW Witankowo

Mośko Karolina 2.dan

AS F&F Poznań

Możdżonek Artur 2.dan

ASW SENSHI Mława / Morawy

Olczyk Jarosław 4.DAN

KS ALIEN Łódź

Onuca Radosław 1.dan

SW PRIME Gdów

Owczarek Rafał 2.DAN

KSW ALIEN Łódź

Oziemkiewicz Karolina 2.dan

Warszawa - Żytnia

Pająk Jakub 2.dan

KS SAMURAJ Wrocław

Piątek Krystian 3.dan

SKT TIGER Dzierżoniów

Popiela Michał 1.dan

KS DRAGON Krzeszyce

Przysiężniak Kamila 1.dan

DRAGON Wędrzyn / Witnica

Raźny Aleksandra 2.DAN

SW PRIME Wieliczka

Rusiecki Bartłomiej 1.DAN

SKT TIGER Piława Górna

Rusiecki Mariusz 3.dan

SKT TIGER Piława Górna / Przerzeczyn Zdrój

Siemieniec Bartosz 2.dan

KS SAMURAJ Wrocław Huby

Skuibida Diana 3.dan

Warszawa - Wesoła

Śmigielski Kamil 3.dan

Kąty Wrocławskie

Sowiński Arkadiusz 1.dan

WKT Warszawa Żelazna / Żytnia

Staruch Maja 1.dan

SKT HALLA-SAN Krotoszyn

Tomczak Piotr 1.dan

SKT HALLA-SAN Krotoszyn

Wawrzyniak Sławomir

SKT SILLA Kalisz

Więskowicz Bartłomiej 3.dan

Strzelce Krajeńskie / Drezdenko / Dobiegniew

Wiśniewski Krzysztof 2.DAN

MISTRAL Wojkowice / Dąbrowa Górnicza

Wyszomierski Grzegorz 7.dan

Warszawa - Towarowa