5 palców

Nasza firma RSA Sport zajmuje się szukaniem takich produktów, które mogą zmienić dzisiejszy sposób postrzegania aktywności sportowej. Sami jesteśmy sportowcami, od ponad 20-stu lat uprawiamy sporty walki, trenujemy siłowo, biegamy, pływamy i robimy wszystko, co pozwala nam utrzymać nasze ciała w doskonałej formie. Nasza firma zrodziła się dzięki naszej pasji, kultowi ciała i ducha, dzięki naszemu dążeniu do doskonałości. Wysiłki nasze zmierzają do odkrycia nowej drogi, nowej technologii, interesujemy się najnowszymi badaniami, szukamy przełomu w sporcie. Produkty w naszej ofercie można właśnie postrzegać jako przełomowe, rewolucyjne, zmieniające świat. Chcemy, aby nasza oferta była wyjątkowa, niezwykła, ciekawa, ale przede wszystkim zdrowa, poparta naszymi (i nie tylko) wieloletnimi doświadczeniami. Ponad 20 lat sportowych eksperymentów na własnych organizmach, tysiące jednostek treningowych, tysiące walk, zawodów, wiele kontuzji, hektolitry potu i krwi, czynią z nas ekspertów, ludzi, którzy mają prawo mówić, co dla naszych organizmów jest dobre, a co złe. Mamy wręcz obowiązek podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniami, które naszym przyjaciołom, znajomym i klientom pozwolą uniknąć wielu rozczarowań, czasem nawet łez… Sport dzisiaj powinien być głównym elementem życia każdego z nas. Niekoniecznie wyczynowy – wręcz przeciwnie! Rekreacja i aktywny styl życia jako wspaniała zabawa i alternatywa… Alternatywa dla lenistwa, używek i niehigienicznych zachowań, które prowadzą do wielu chorób cywilizacyjnych.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rewolucyjnych produktów, jednak przede wszystkich chcemy przekonać Cię do jednego, szczególnie dla nas ważnego

Pierwszą podstawową marką na naszej liście producentów jest włoski Vibram FiveFingers®, który stanowi rewolucję w postrzeganiu obuwia sportowego, a jego przełomowy design pozwala trenować w warunkach zbliżonych do naturalnych, bez ograniczeń, zgodnie z naturą.

www.5palcow.pl