Nowy klub członkowski AKADEMIA SPORTÓW WALKI WATAHA

Akademia Sportów Walki WATAHA działa w dwóch sekcjach: Pajęcznie i Mykanowie. Naszym symbolem jest wilk – zwierzę niezależne, waleczne, silne, wytrwałe, inteligentne i odważne. Naszym celem jest wychowywanie mistrzów sportu. Naszą pasją są sporty walki. Naszą siłą – młodość. 
 
Trenerami i założycielami ASW WATAHA są: Magdalena Makowska-Grzyb III Dan i Mateusz Grzyb 1 cup.
 
Magda działa w świecie taekwondo od 20 lat, przez 9 lat była czynną zawodniczką, od 11 pracuje jako instruktor. Magister pedagogiki ze specjalnością Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna z Językiem Angielskim. Autorka dwóch prac naukowych z zakresu taekwondo: „Sztuki Dalekiego Wschodu jako sposób kreatywnego spędzania czasu wolnego uczniów klas I-III”, „Rola ogólnorozwojowych zajęć sportowych z elementami taekwondo w pracy z dzieckiem 5-cio, 6-cio i 7-letnim”. W latach 1998-2006 zawodniczka startująca w zawodach rangi ogólnopolskiej i światowej. Wielokrotna Mistrzyni Polski, laureatka Pucharów Polski. Największy sukces w karierze zawodniczej: III miejsce na Pucharze Świata w Taekwondo. 
 
Mateusz swoją największą pasję życiową, jaką są sztuki walki, odnalazł w 2006 r., rozpoczynając równolegle treningi taekwondo i kickboxingu. Do 2010 r. aktywny zawodnik, startujący z powodzeniem w zawodach taekwnodo i kickboxingu. Wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharów Polski. W latach 2011-2013 zawodnik londyńskiego klubu kickboxingu. W latach 2013-2015, po przeprowadzce na południe Anglii, poświęcił się treningom muay thai.
 
WATAHA prowadzi treningi taekwondo i kickboxingu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Po szczegóły zapraszamy na naszą stroną internetową: www.aswwataha.pl