Nowy klub członkowski CENTRUM SPORTÓW BE FIT

Centrum Sportów Be Fit działa od 2013 r. w okolicach Warszawy, koło Nowego Dworu Mazowieckiego. 
Nasz klub, to ok 800 m2 powierzchni, na której  mieści się siłownia, sala z matami do sportów walki oraz klatką do MMA, sala fitness i crossfit oraz strefa relaksu.
 
Oferta sportowa klubu jest szeroka:
Taekwon-do dla przedszkolaków (najmłodszy uczestnik zajęć ma 2,5 roku), Taekwon-do dla dzieci i młodzieży (grupa początkująca oraz zaawansowana), Modern Combat Hosin Sul i MMA Warriors dla młodzieży i dorosłych, zajęcia fitnessowe oraz siłowe.
 
Specjalizujemy się w kursach samoobrony dla kobiet, które robimy wspólnie z jednostkami samorządowymi. Organizujemy także letnie oraz zimowe obozy sportowe. 
Nad sprawnym funkcjonowaniem klubu od strony sportowej czuwa trener Magdalena Kozłowska posiadająca I DAN Modern Combat Hosin Sul oraz czerwony pas Taekwon-do ITF, magister pedagogiki resocjalizacyjnej.
 
Dodatkowym działaniem klubu jest praca z młodzieżą, która sprawia kłopoty w wychowaniu. Wychowujemy poprzez sport, organizujemy zajęcia i obozy profilaktyczno-terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, pokazujemy ciekawe formy spędzania czasu wolnego.