Mistrzostwa Polski Zachodniej / DRAGON CUP 17-18.11.2018

Drodzy trenerzy, instruktorzy, asystenci…

Już za niecałe 6 tygodni w weekend, 17-18 listopada odbędzie się pierwsza impreza rankingowa w tym sezonie. Po 4 latach organizacji tej imprezy przenosimy się ze Strzelec Krajeńskich do nowszej i większej hali w Drezdenku. Z pewnością ułatwi to kwestie organizacyjne i pozwoli zwiększyć liczbę mat. Trenerzy Rafał Bagiński oraz Bartłomiej Więskowicz z Klubu Sportowego DRAGON już działają z podwójną mocą aby zapewnić zwycięzcom tak wspaniałe medale, puchary i nagrody rzeczowe jak w ubiegłym roku… Będzie zatem o co walczyć!

Oficjalny komunikat zostanie przesłany na klubowe skrzynki mailowe – tradycyjnie prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią.

Na naszym związkowym fanpage’u na facebooku dostępny jest już plakat imprezy – prosimy o jego udostępnianie, co z pewnością pomoże w promocji turnieju.

Przypominamy trenerom o czerwonych koszulkach polo ITF oraz imiennych identyfikatorach. W przypadku ich braku prosimy o zapytanie w tej sprawie poprzez maila: biuro@itf-poland.pl

Ekipy sędziowskie prosimy o zgłoszenie bezpośrednio do sędziego głównego na adres mailowy:

 

Dziękujemy partnerom oraz sponsorom, które w znaczącym stopniu przyczyniły się do podniesienia poziomu organizacyjnego imprezy: Radio Zachód, Biuro Rachunkowo-Finansowe Renata Tutka, PHU K&K Jacek Tutka, Producent odzieży sportowej Czarny Rycerz, DBC, catering i garmażeria KARMELKA, BHP Lubuskie.pl, importer sprzętu sportowego FIGHTING EMPIRE, STRAL CO., WYSOCZAŃSKI Transport i Logistyka.